CONCEPT SPEELSCHEMA UPDB-COMPETITIE 2021 

Ronde 1:                                       20 t/m 24 september 2021  (week 38)

Hoofdklasse
maandag  20 september           Ons Genoegen 2              –    Ons Genoegen 1                    –
dinsdag     21 september           DAWO 1                               –    ADG                                             –
dinsdag     21 september           DC Hilversum 1                –    Zenderstad 1                           –
UDG-Vriendenkring 1 is vrij   

Eerste Klasse
maandag  20 september           UDG-Vriendenkring 2       –    Het Groene Hart 1              –
dinsdag     21 september           Austerlitz                               –    Gooi & Eemland 1              –
dinsdag     21 september           Zenderstad 2                       –    Zenderstad 3                        –

Tweede Klasse
maandag  20 september           Gooi & Eemland 2  *           –    Het Groene Hart 2               –
dinsdag     21 september           DC Hilversum 2                  –    DAWO 2                                    –
dinsdag     21 september           LDV1                                       –    LDV 2                                         –

Derde Klasse

De 3e klasse is vervallen. In plaats daarvan wordt getracht een jeugdcompetitie op te zetten onder leiding van onze voorzitter, Harry Vredeveldt.

Week 39 (27 september – 01 oktober) is een rustweek. Eventueel uitgestelde wedstrijden uit de 1e  ronde kunnen deze week ingehaald worden.

Ronde 2                                       4 t/m 8 oktober 2021  (week 40)

Hoofdklasse
maandag     4 oktober                Ons Genoegen 1                 –    DAWO 1                                   –
maandag     4 oktober                UDG-Vriendenkring 1       –    DC Hilversum 1                    –
dinsdag        5 oktober                Zenderstad 1                       –    Ons Genoegen 2                  –
ADG is vrij

Eerste Klasse
maandag     4 oktober                Gooi & Eemland 1   *         –    Het Groene Hart 1               –
dinsdag        5 oktober                Austerlitz                              –    Zenderstad 2                         –
dinsdag        5 oktober                Zenderstad 3                      –    UDG-Vriendenkring 2         –

Tweede Klasse
maandag    4 oktober                Gooi & Eemland 2  *          –    LDV 1                                        –
dinsdag        5 oktober                LDV 2                                      –    DC Hilversum 2                    –
donderdag  7 oktober                Het Groene Hart 2            –    DAWO 2                                   –

Ronde 3:                                       11 t/m 15 oktober 2021  (week 41)

Hoofdklasse
maandag   11 oktober                Ons Genoegen  2              –    UDG-Vriendenkring 1        –
dinsdag      12 oktober                ADG                                        –    Ons Genoegen  1                 –
dinsdag      12 oktober                DAWO 1                                –    Zenderstad 1                         –
DC Hilversum 1 is vrij

Eerste Klasse / Tweede Klasse
Vrij

Week 42 (18 – 22 oktober) is een rustweek (Herfstvakantie Noord- en Midden Nederland). Eventueel uitgestelde wedstrijden uit voorgaande ronden kunnen deze week ingehaald worden.

Ronde 4:                                     25 t/m 29 oktober 2021  (week 43)

Hoofdklasse
maandag    25 oktober              UDG-Vriendenkring 1     –    DAWO 1                                    –
dinsdag       26 oktober              DC Hilversum 1                 –    Ons Genoegen 2                   –
dinsdag       26 oktober              Zenderstad 1                     –    ADG                                            –
Ons Genoegen 1 is vrij

Eerste Klasse
maandag    25 oktober              UDG-Vriendenkring 2     –    Austerlitz                                 –
dinsdag       26 oktober              Zenderstad 2                     –    Gooi & Eemland 1                –
donderdag 28 oktober              Het Groene Hart 1           –    Zenderstad 3                         –

Tweede Klasse
dinsdag       26 oktober              DAWO 2                                –    LDV 2                                        –
dinsdag       26 oktober              DC Hilversum 2                 –    Gooi & Eemland 2               –
dinsdag       26 oktober              LDV 1                                     –    Het Groene Hart 2              –

Week 44 (1 – 5 november) is een rustweek. Eventueel uitgestelde wedstrijden uit de 1e t/m de 4e ronde kunnen deze week ingehaald worden.

Ronde 5:                                      8 t/m 12 november 2021  (week 45)

Hoofdklasse
maandag      8 november          Ons Genoegen 1               –    Zenderstad 1                        –
dinsdag         9 november          DAWO 1                                –    DC Hilversum 1                    –
dinsdag         9 november          ADG                                       –    UDG-Vriendenkring 1        –
Ons Genoegen 2 is vrij

Eerste Klasse
maandag      8 november          Gooi & Eemland 1 *         –    Zenderstad 3                         –
dinsdag         9 november          Austerlitz                            –    Het Groene Hart 1               –
dinsdag         9 november          Zenderstad 2                     –    UDG-Vriendenkring 2        –

Tweede Klasse
maandag      8 november          Gooi & Eemland 2 *         –    DAWO 2                                   –
dinsdag         9 november          LDV 1                                    –    DC Hilversum 2                    –
donderdag 11 november          Het Groene Hart 2          –    LDV 2                                        –

Week 46 (15 – 19 november) is een rustweek. Eventueel uitgestelde wedstrijden uit de 1e t/m de 5e ronde kunnen deze week ingehaald worden.

Ronde 6:                                       22 t/m 26 november 2021  (week 47)

Hoofdklasse
maandag    22 november          Ons Genoegen 2              –    DAWO 1                                  –
maandag    22 november          UDG-Vriendenkring 1    –    Ons Genoegen 1                 –
dinsdag       23 november          DC Hilversum 1                –    ADG                                          –
Zenderstad 1 is vrij

Eerste Klasse
maandag    22 november          UDG-Vriendenkring 2    –    Gooi & Eemland 1               –
dinsdag       23 november          Zenderstad 3                    –     Austerlitz                                –
donderdag 25 november          Het Groene Hart 1          –    Zenderstad 2                         –

Tweede Klasse
dinsdag       23 november          DAWO 2                              –    LDV 1                                         –
dinsdag       23 november          DC Hilversum 2               –    Het Groene Hart 2               –
dinsdag       23 november          LDV 2                                   –    Gooi & Eemland 2               –

Week 48 (29 november t/m 03 december) is een rustweek. Eventueel uitgestelde wedstrijden uit de 1e t/m de 6e ronde kunnen deze week ingehaald worden.

Ronde 7:                                       6 t/m 10 december 2021  (week 49)

Hoofdklasse
dinsdag         7 december           ADG                                      –    Ons Genoegen 2                  –
dinsdag         7 december           DC Hilversum 1               –    Ons Genoegen 1                  –
dinsdag         7 december           Zenderstad 1                    –    UDG-Vriendenkring 1        –
DAWO 1 is vrij     

Eerste Klasse / Tweede Klasse
Uitgespeeld

* Gooi & Eemland 1 en 2  spelen alle thuiswedstrijden in Baarn.