Persoonlijk kampioenschap pupillen
opnieuw een prooi voor Lucas Veldhuizen



Zaterdag 21 januari werd in Baarn gespeeld om het persoonlijk kampioenschap van de UPDB voor pupillen en welpen.

Lucas Veldhuizen van Boboli Bunschoten prolongeerde zijn titel, met Bas Mercelis van ADG Amersfoort als verrassende tweede. Derde werd Pim Peek van Zenderstad IJsselstein.

Het was een spannende strijd, waarbij een beslissingswedstrijd nodig was tussen de nummers twee en drie om de eindstand te bepalen.


Welpen

Bij de welpen waren het de jongeren van ADG die de dienst uitmaakten. En hier waren zelfs twee beslissingspartijen nodig om de eindstand vast te stellen.

Winnaar werd Tjeerd Morsch, na herkamp met Sem Egberts, die dus tweede werd. Derde werd Berk Weusten, na herkamp met een van de meisjesdeelnemers, Tamar Connor.

In vorige jaren werd er voor deze kampioenschappen een hele dag uitgetrokken, maar de ervaring leert dat een middag genoeg is. Dan blijft de vaart er in terwijl het ook voor de ouders en begeleiders niet al te veel tijd kost.